KONST / Litografier / Färglitografi 12691197
nr 1269 1197
Johan Petterson
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Gris. Signerad, numrerad 93/360. Motivet: 34x46 cm
Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 19 augusti 2019
kl 18:35:06